Image

Sizi şehrin stresinden, trafikten ve kalabalıktan uzaklaştıracak, bambaşka bir dünyaya yelken açmanızı sağlayacak Başkent Emlak Konutları,web sitesinin yenilenmesi ve kullanıcılara: basit, kullanımı kolay hizmet vermeyi amaçlamak için kapımızı çaldı.

Siteye Git
Image

Yola Çıkış Noktamız

Görevimiz ve temel hedefimiz, Başkent Emlak Konutlarının en iyi şekilde tanıtımını yapabilmek ve kullanıcılara güzel bir akış içerisinde olabildiğince kolay bir tasarım yapmaktı.

Image
Image

Deneyimsel Kimlik Süreci

Başkent Emlak Konutları’nın deneyimsel kimliğini ön planda tutarak proje hakkında var olan tüm detayları ince eleyip sık dokuyarak kullanıcılar için istenilen en basit tasarımı yapmaya başladık.

Kullanıcı Arayüzü

Dil, renk, tipografi ve beyaz alanlar gibi görsel tercihler üzerine bir anlaşmaya vardıktan sonra, kullanıcı arayüzlerini tasarlayarak, geliştirilmek üzere hazır hale getirdik.

Image
Image

Başkent Emlak Konutları !

Her detayı özenle tasarlanmış hem global hem de yerel büyük ölçekli projeleri bulunan Başkent Emlak Konutlarını tek çatı altında bir araya getirerek kullanıcı dostu tasarımımızı ortaya çıkardık. Amaç odaklı tasarım anlayışımız sayesinde, Başkent Emlak Konutları, hizmete girmeye hazır hale geldi.