Image
Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yayında!
Image

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yayında!

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası, kurumsal bir yapı içerisinde üyelerin gelişimini sağlamak, bölgesel kalkınmaya katkıda bulunmak amacıyla yola çıkan, bu misyonu devam ettirebilmek için web sitesinin yenilenmesi ve üyelerine: basit, kullanımı kolay bir hizmet vermeyi amaçlamaktaydı. Blueprint ATSO’nun istek ve ihtiyaçlarını karşılamak adına görüşmelere başladı ve mükemmeliyeti hedefleyen bir site üzerinde anlaşma sağlandı.
Blueprint ATSO ile yaptığı anlaşma sonucunda site tasarımlarına başladı. Site tasarımlarına başlamadan önce kullanıcı anketleri ve testleri yaparak kullanıcıların portföyünü ortaya çıkaran Blueprint bu kullanıcılara hitap edebilecek bir site tasarımı gerçekleştirdi. Site tasarımında ki temel unsur Aksaray Ticaret Odası’nın güvenilir olduğu ve işini iyi yaptığı vurgusunu yakalamaktı. Bu mantıkla yola çıkan firma kullanıcıların hoşnut olabileceği, basitçe kullanabileceği bir tasarımı hayata geçirdi.
Blueprint ’in kısa sürede gerçekleştirdiği web site aynı zaman da bütün mobil cihazlar için uyumlu çalışmakta. Uyumlu çalışması sayesinde Aksaray Ticaret Odası takipçileri siteye her platformdan rahatça erişebilmekte ve kolayca kullanabilmektedir. BluePrint ’in hayata geçirdiği web site sayesinde artık Aksaray Ticaret Odası’na mensup esnaflar rahatlıkla siteyi kullanıp bilgi edinebilmekte ve Aksaray Ticaret Odasına üye olmanın avantajlarını fark etmektedirler.